середа, 2 березня 2016 р.

Поки біди не знатимеш, то й розуму не матимеш.

24.02. 2016 року.                 Лялькова вистава.
      
                    До 145-річчя з дня народження Лесі Українки.

           25 лютого 1881 року народилася велика українська поетеса Леся Українка. Творчість Лесі Українки багата й різноманітна.   Її поезія свідчить про велику любов до рідної землі, вболівання за долю свого народу.    Цілі збірки українських пісень, казок,ігор зібрала поетеса , записала і передала нам у спадщину.   Боротьба і праця - таким був зміст життя Лесі Українки.
    
  Діти  які завітали у бібліотеку з цікавістю дивились лялькову виставу по казці Лесі Українки "Біда навчить" .  Всім дуже сподобалась повчальна казка про дурненького горобчика, який учився у дорослих розуму.      А озвучували птахів учасники лялькового театру "Теремок" , що діє при нашій бібліотеці.

Руками творена краса.

26.02. 2016 року

                                               Виставка робіт жителів селища.
                                           




       На виставці були представлені роботи:  Зої Остап'юк, Іроїди Ковальчук  - вчителів  Мар'янівської  школи, Ірини Баламут - медсестри, Наталії Антонюк - бухгалтера, Євгенії Рабчинської - пенсіонерки та учнів школи.      

Герої нашого часу.

18.02.2016 рік                                           Година патріотизму


      Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти.
     Вірність і мужність – ось головні риси героїв: вірність своєму ідеалу та мужність у втіленні цього ідеалу в життя. Вірність і мужність аж до смерті!
     Сьогодні від нашого покоління в цілому і кожного з нас зокрема, залежить чи звучатиме гордо і могутньо ім’я Україна і Український народ в третьому тисячолітті на вершинах людської цивілізації, чи кане воно у забуття, зазнавши духовної і фізичної смерті.
«Небесна Сотня»…Юнаки,батьки
Їх імена мені ніколи не забути –
Вони ж за мене полягли,
Так як і ті, що захищали Крути.
Щемить у грудях, і душа болить
За долю мого рідного народу.
Але у серці іскра ще горить,
 
 І не втрачаю віру у свободу.
    Тисячі поранених і майже 100 людей було вбито снайперами та бійцями спецпідрозділів міліції. Серед них – науковці, викладачі, студенти, вчителі, художники, архітектори, театральні режисери, громадські активісти. Кров цих людей стала вироком для злочинної диктатури. Ця «Небесна Сотня» своїм життям викупили свободу для мільйонів українців і дає шанс збудувати нову демократичну правову державу.
     В трагічні дні нашої держави під час протистоянь у Києві загинули і наші земляки:Іван Тарасюк, Василь Мойсей, Сергій Байдовський, Едуард Гриневич.

    Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!»